ČASOVÝ HARMONOGRAM PROJEKTU:


ČAS                                                                    PROGRAM

10:00                     Otevření registrace  v místě konání CooLOBĚŽKA CUP pro kategorie 10 a mladší, kategorie 11–15 let a Hlavní kategorie Hobby / Profi 16 let a starší

10:00                     Otevření   označených závodních  tras k projetím a zkoušce  pro všechny kategorie  

10:00                     Rozběhnutí doprovodného programu

11:30                     Ukončení registrace   pro kategorie 10 a mladší a kategorie 11–15 let,

11:40                     Ukončení zkušebních jízd   pro kategorii 10 let a mladší,

11:40                     Rozhovor a   Autogramiáda   (v jednání) 

12:00                     Odstartování závodů kategorie dětí 10 let a mladší -    (odstartuje xxx) - v jednání

12:45                     Slavnostní vyhlášení kategorie dětí 10 let a mladší   - první tři z každé věkové kategorie

12:55                     Představení a uvedení kapely YesBrothers  

13:00                     Ukončení registrace   pro kategorii 11–15 let,

13:00                     Vystoupení   kapely  YesBrothers 

13:15                     Ukončení zkušebních jízd  pro kategorii 11-15 let

13:30                     Odstartování závodů kategorie 11-15 let - (odstartuje    v jednání   )

13:50                     Slavnostní vyhlášení kategorie 11-15 let   - první tři z každé věkové kategorie

14:00                     Vystoupení  kapely YesBrothers 

14:00                    Ukončení registrace  pro kategorie Handi

14:15                    Ukončení zkušebních jízd  pro kategorie Handi

14:30                    Odstartování závodu kategorie Handi (odstartuje   v jednání  )

14:30                    Konec registrace  pro kategorie Hobby a Hlavní kategorie Hobby / Profi 16 let a starší

15:00                    Slavnostní vyhlášení kategorie Handi  - první tři holky a první tři kluci

15:10                    Slavnostní zahájení hlavního závodu  Koloběžka CUP

15:15                    Start závodu kategorie Hobby 16 let a starší na trase 4x 1 Km = 4 km (I. vlna)

15:50                    Start závodu kategorie Hobby 16 let a starší na trati 4x 1 Km = 4 km (II. Vlna)

16:25                    Start kategorie Hobby / Profi 16 let a starší na trase 6x 1 Km = 6 km (pro hobby jezdce, kdo si troufne na tuto vzdálenost)

17:00                     Slavnostní vyhlášení kategorie 16 let a starší Hobby 4 000 m  - první tři (ženy a muži) 

17:00                      Slavnostní vyhlášení kategorie 16 let a starší Hobby/Profi 6 000m  - první tři (ženy a muži)



Slavnostní vyhlášení výsledků:

12:45

Kategorie 10 let a mladší
 - Holky 8 let a mladší první 3 místa
 - Kluci 8 let a mladší první 3 místa
 - Holky 9-10 let první 3 místa
 - Kluci 9-10 let první 3 místa

13:50

Kategorie 11-15 let 
 - Dívky 11-12 let první 3 místa
 - Chlapci 11-12 let první 3 místa
 - Dívky 13-15 let první 3 místa
 - Chlapci 13-15 let první 3 místa

15:00

Kategorie Handi 
 - Dívky první 3 místa
 - Chlapci první 3 místa

17:00

Kategorie Hobby 16 let a starší 4 000 m
 - Ženy první 3 místa
 - Muži první 3 místa

 Hlavní kategorie Hobby / Profi 16 let a starší 6 000 m
 - Ženy první 3 místa
 - Muži první 3 místa

                  

O koloběžky se postará a k závod připraví KOSTKA KOLOBĚŽKY

Občerstvení během celého dne zajištěno

O doprovodný program se postarají: zóna AGROTEC, zóna ČERNÍ KONĚ, zóna ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ, zóna DECATHLON a vystoupení kapely YesBrothers

                                        18:00 Konec    

Do ukončení registrací zbývá

30
dní
17
hodin
25
minut
12
sekund