ČASOVÝ HARMONOGRAM PROJEKTU:


Čas                                                                      Program

9:00                             Otevření Registrace přímo v místě konání CooLOBĚŽKA UP pro kategorie 10 a mladší,                                                kategorie 11-15 let a kategorie 16 let a starší (Hobby/Profi)

9:00                             Otevření vyznačených závodních tras k projetí a zkoušce pro všechny kategorie

9:00                             Otevření atraktivního doprovodného programu

10:30                           Ukončení registrace pro kategorii 10 a mladší, kategorii 11-15 let a kategorii Handi

10:40                           Ukončení zkušebních jízd pro kategorii 10 let a mladší, kategorii 11-15 let a kategorii Handi

11:00                           Odstartování závodů kategorie dětí 10 let a mladší 

11:30                           Odstartování závodu kategorie 11-15 let

12:00                           Odstartování závodu kategorie Handi

12:30                           Slavnostní vyhlášení kategorií dětí 10 let a mladší, 11-15 let a Handi                                                                      – první tři z každé věkové kategorie

12:40                           Vystoupení kapely READY KIRKEN

13:00                           Ukončení registrace pro kategorii 16 let a starší (Hobby/Profi)

13:50                           Start závodu kategorie Hobby 16 let a starší na trase 3,9 km = 3x 1,3 km (první vlna)

14:20                           Start závodu kategorie Hobby 16 let a starší na trase 3,9 km = 3x 1,3 km (druhá vlna)

14:50                           Start závodu kategorie Profi 16 let a starší na trase 5,2 km = 4x 1,3 km

15:15                           Vyhlášení výsledků Hobby 16 let a starší (Ženy, Muži) a Profi 16 let a starší (Ženy, Muži)

15:30                           Možná přijde kouzelník


Slavnostní vyhlášení výsledků:

12:30
Kategorie 10 let a mladší
Holky 8 let a mladší první 3 místa
- Kluci 8 let a mladší první 3 místa
- Holky 9-10 let první 3 místa
- Kluci 9-10 let první 3 místa
12:30
Kategorie 11-15 let 
- Dívky 11-12 let první 3 místa
- Chlapci 11-12 let první 3 místa
- Dívky 13-15 let první 3 místa
- Chlapci 13-15 let první 3 místa
12:30
Kategorie Handi
- Dívky prvních 3 místa
- Chlapci prvních 3 místa
15:15
Kategorie Hobby 16 let a starší
- Ženy prvních 3 místa
- Muži prvních 3 místa

Kategorie Profi 16 let a starší
- Ženy prvních 3 místa
- Muži prvních 3 místa


O koloběžky se postará a k závodu připraví KOSTKA KOLOBĚŽKY.

Občerstvení během celého dne zajištěno

O doprovodný program se postarají: zóna ČERNÍ KONĚ, Sportovní Park Pardubice, Ready Kirken a možná přijde i kouzelník

16:00                         Konec


Do ukončení registrací zbývá

7
dní
21
hodin
29
minut
13
sekund