ČASOVÝ HARMONOGRAM PROJEKTU:


ČAS                                                                        PROGRAM

10:00    Otevření - POTVRZENÍ ONLINE Registrace v místě konání pro kategorii 10 let a mladší

11:00    Odstartování závodů kategorie dětí 10 let a mladší 300m (max 70 závodníků a start po jednotlivcích s 4s rozestupy)

11:30    Slavnostní vyhlášení kategorie dětí 10 let a mladší – první tři z každé věkové kategorie

11:30    Otevření - POTVRZENÍ ONLINE Registrace v místě konání pro kategorii 11-15 let

12:00    Odstartování závodů kategorie 11-15 let 1,3 km (max 50 závodníků a start po skupinách 4 závodníků s 5s rozestupy)

12:30    Slavnostní vyhlášení kategorie 11-15 let – první tři z každé věkové kategorie

12:30    Otevření - POTVRZENÍ ONLINE Registrace v místě konání pro kategorii HANDI

13:00    Odstartování závodu kategorie Handi 1,3 km (po jednotlivcích)

13:30    Slavnostní vyhlášení kategorie Handi – první tři holky a první tři kluci

13:30    Otevření - POTVRZENÍ ONLINE Registrace v místě konání pro kategorii Hobby 16+ na 3,9 km

14:00    Start závodu kategorie Hobby 16 let a starší na trase 3x 1,3 Km (max 50 závodníků a start po skupinách 4 závodníků s 5s rozestupy)

15:30    Otevření - POTVRZENÍ ONLINE Registrace v místě konání pro kategorii Hobby/Profi 16+ na 5,2 km

15:00    Start závodu kategorie Hobby/Profi 16 let a starší na trase 4x 1,3 Km (max 50 závodníků a start po skupinách 4 závodníků s 5s rozestupy)

16:00    Slavnostní vyhlášení kategorie 16 let a starší Hobby 3,9 km – první tři (ženy/muži) 

16:00    Slavnostní vyhlášení kategorie 16 let a starší Hobby/Profi 5,2 km – první tři (ženy/muži)

Konec



Slavnostní vyhlášení výsledků:

11:30

Kategorie 10 let a mladší
Holky 8 let a mladší první 3 místa
- Kluci 8 let a mladší první 3 místa
- Holky 9-10 let první 3 místa
- Kluci 9-10 let první 3 místa

12:30

Kategorie 11-15 let 
- Dívky 11-12 let první 3 místa
- Chlapci 11-12 let první 3 místa
- Dívky 13-15 let první 3 místa
- Chlapci 13-15 let první 3 místa

13:30

Kategorie Handi 
- Dívky první 3 místa
- Chlapci první 3 místa

16:00

Kategorie Hobby 16 let a starší 3 900 m
- Ženy prvních 3 míst
- Muži prvních 3 míst

Hlavní kategorie Hobby/Profi 16 let a starší 5 200 m
- Ženy prvních 3 míst
- Muži prvních 3 míst

                  

O koloběžky se postará a k závodu připraví KOSTKA KOLOBĚŽKY

Občerstvení během celého dne zajištěno

O doprovodný program se postarají: zóna AUTO JAROV, zóna ČERNÍ KONĚ, zóna ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

                                        16:30          Konec    

Záštity
Za podpory
Hlavní partner
Partner
Produktové zajištění